ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

29-11-2022 5:29 imprezy i uroczystości

W ubiegły piątek (25 listopada) w Naszej Szkole zrobiło się bardzo przytulnie i przyjaźnie, a to za sprawą pluszaków, które przynieśli na zajęcia nasi uczniowie. Tego dnia bowiem, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani B. Beruś-Kluki, kolejny już raz obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Każdy uczeń mógł przynieść ze sobą tego dnia ulubioną maskotkę, dodatkowo poznaliśmy historię tego święta, a w niektórych oddziałach dzieci pokolorowały ogromną kolorowankę z wizerunkiem tej sympatycznej postaci.