SUKCESY W MISTRZOSTWACH MIASTA!

10-10-2018 17:00 sport

5 października 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy odbyły się Mistrzostwa Miasta szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą Szkołę pod opieką Pana Jakuba Chojnackiego i Pani Anny Wojtyczki reprezentowało 12 uczniów wyselekcjonowanych z klasy 3GS oraz 7a i tyleż samo uczniów z klas 5-6. Największym sukcesem może pochwalić się drużyna chłopców z rocznika 2003-2005 (tzw. Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Sztafeta, w której skład weszli: Krystian Kiszczak, Krystian Didyk, Szymon Chojnacki, Marcin Grzesiowski, Igor Grzesiowski i Fabian Biegun, nie dała żadnych szans pozostałym szkołom, zdobywając I miejsce w mieście. Kolejnym znaczącym wynikiem był rezultat, jaki osiągnęły nasze uczennice startujące w tej samej kategorii wiekowej. Po zaciętej i wyrównanej walce, drużyna w składzie: Julia Basiura, Oliwia Rzyman, Julia Skotnicka, Maria Szcześniak, Wiktoria Przybyła i Kinga Zarzecka uplasowała się na V miejscu. Warto zaznaczyć, że w zawodach startowały drużyny z 19 bielskich szkół. Medalistom gratulujemy, a wszystkim reprezentantom dziękujemy za rywalizację i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.