SUKCESY UCZNIÓW SP 32 NA ZAWODACH PŁYWACKICH!

02-02-2019 13:08 sport

W dniu 25 stycznia 2019 r. dwie reprezentacje Naszej Szkoły – pod opieką Pana Jakuba Chojnackiego oraz Pani Anny Wojtyczki – wzięły udział w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców zorganizowanych przez Miejski Zarząd Oświaty w ramach Igrzysk Młodzieży. SP 32 reprezentowało 20 uczniów z klas 3G i 8. Sztafeta dziewcząt zajęła wysokie 4. miejsce, a sztafeta chłopców – 5. miejsce w Bielsku-Białej. Ważne jest to, że obie drużyny poprawiły swój łączny czas w porównaniu z zeszłym rokiem. Gratulacje!