Przejdź do treści Przejdź do menu

STRONA INTERNETOWA III EDYCJI NASZEGO PROJEKTU

Przekazujemy serdeczne podziękowania dla Pana Łukasza Zery oraz Roberta Zery - ucznia klasy 8f, którzy stworzyli stronę internetową III edycji naszego projektu „Szkolny Globtroter”. Można zapoznać się na niej z przebiegiem wszystkich zaproponowanych tras, pobrać pliki GPX (których można użyć w dowolnym urządzeniu nawigacyjnym) oraz prześledzić profil wysokościowy trasy. Na stronie znajdziecie karty ze szczegółowym opisem każdej z tras, a już wkrótce mapki wzbogacone zostaną o pinezki (POI) z charakterystycznymi punktami na trasach. Robert opracował ślady GPS, które z pewnością pomogą każdemu dotrzeć do upragnionego celu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę przy organizacji już trzeciej edycji projektu!!! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! A Wy wchodźcie, korzystajcie i udostępniajcie! Aby wejść na stronę, należy kliknąć TUTAJ.