ŚRODA – DNIEM BEZ PLECAKA!

14-06-2022 5:45 imprezy i uroczystości

Tak, tak, dobrze widzicie… 😁😁😁 15 czerwca ogłaszamy Dniem bez Plecaka! To nowy pomysł Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. W najbliższą środę przychodzimy do szkoły bez plecaków! Nie oznacza te jednak, że nie zabieramy ze sobą książek i zeszytów. Po prostu wkładamy je do czegoś zaskakującego, może to być np. walizka, reklamówka, torba sportowa, wiklinowy koszyk, wiadro lub każdy inny przedmiot, który tego dnia będzie służył jako plecak. Tutaj nie ma żadnych złych pomysłów – ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia! Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy!