SPOTKANIE Z ABSOLWENTKĄ NASZEJ SZKOŁY

24-03-2023 5:22 nasze zainteresowania

Pomysłów na martwą naturę może być nieskończenie wiele. Począwszy od obiektów naturalnych – jedzenia, kwiatów, muszli czy malowniczych pniaków i kamieni aż po absolutnie wszystkie obiekty sztuczne – wazony, półmiski, biżuterię czy drabinę. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia, kreatywność. Klasa 3c uczestniczyła w warsztatach plastycznych z absolwentką Naszej Szkoły – Panią Agnieszką Zatorską. Pani Agnieszka zaprezentowała dzieciom swój dorobek artystyczny oraz poprowadziła lekcję – jak malować martwą naturę. Uczniowie pod jej czujnym okiem, w świetnej atmosferze, zmierzyli się z tym wyzwaniem. Był to dla nich czas na relaks, rozwijanie pasji, pobudzenie wyobraźni. Dzieci z tej klasy już wiedzą, że każdy może być doskonały w tym, co robi, jeśli tylko tego chce najmocniej na świecie. Może któryś z uczniów Naszej Szkoły  zostanie kiedyś wielkim malarzem. Do tego nie potrzeba wiele. Liczy się nie tylko talent, ale także pasja, zaangażowanie i pracowitość. Warto konsekwentnie próbować, nie poddawać się i obcować ze sztuką.