SPORTOWA RODZINA – TURNIEJ WSPÓLNYCH WYZWAŃ

20 maja 2024 roku w klasie 1a odbyły się warsztaty z rodzicami „Sportowa Rodzina: turniej wspólnych wyzwań”, które miały na celu zacieśnienie więzi rodzinnych poprzez wspólną aktywność fizyczną oraz zdrową rywalizację z okazji obchodów Dnia Rodziny. Główna część warsztatów składała się z różnorodnych konkurencji sportowych, wśród których znalazły się m.in.: balonowe przerzucanie uśmiechu, czyli bitwa na balony, balonowe figle-migle, czyli taniec połamaniec, ćwicz i tańcz – odbicie lustrzane, tor przeszkód – stacje sprawnościowe, twister na chuście animacyjnej, rodzinna zabawa drużynowa zbijak. Na zakończenie warsztatów każda rodzina otrzymała od swoich dzieci drobne upominki w postaci własnoręcznie wykonanych drzewek szczęścia. Wspólne konkurencje przyniosły wiele radości i śmiechu, a rodzice chętnie angażowali się w różnorodne sportowe wyzwania. Ich entuzjazm i zaangażowanie sprawiły, że atmosfera była wyjątkowo przyjazna i pełna pozytywnej energii. Było widać, że rodzice równie dobrze jak dzieci bawili się podczas tych aktywności, ciesząc się każdą chwilą spędzoną razem. Warsztaty przygotowała Pani Iwona Haręża-Lorek.