Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SP 32 WSPIERA „POLA NADZIEI”

10-01-2023 5:36 wolontariat

12 grudnia 2022 r. członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w akcji „Pola Nadziei" zorganizowanej przez Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego. Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które zapewniają tę opiekę. Uczniowie Naszej Szkoły kwestowali w Domu Handlowym Klimczok. W trakcie zbiórki zebrali do zaplombowanych skarbonek kwotę 500,60 zł. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Pani Katarzyna Kanik-Dendys, Pani Joanna Krehut oraz Pani Aurelia Woźniak.