Przejdź do treści Przejdź do menu

SP 32 – SZKOŁĄ Z DOBRĄ ENERGIĄ!

22-06-2022 15:06 konkursy

W bieżącym tygodniu pisaliśmy już o sukcesach uczniów klas I-III w kampanii promocyjno-edukacyjnej „Bielsko-Biała chroni klimat!”. Teraz pora na starszych reprezentantów Naszej Szkoły! Klasy 4-6 przybiły piątkę Rysiowi Krzysiowi w konkursie „Szanuj Energię, chroń klimat”. Wykonały wszystkie pięć zadań, które tematycznie związane były z ochroną przyrody. Z kolei klasy 7-8 przybiły piątkę PreZeroHero i także wykonały wszystkie zadania. Te zaś dotyczyły segregacji odpadów. Ponadto kolejny raz Nasza Szkoła uzyskała certyfikat Szkoły z Dobrą Energią oraz bony pieniężne. Cieszymy się i bardzo dziękujemy! Koordynatorem inicjatywy był Pan Marcelin Makowski, a przy realizacji zadań współpracowali wychowawcy klas.