SP 32 NA KONFERENCJI „MŁODZI NA RYNKU PRACY”

13 marca 2023 r. klasa 7b wraz z wychowawcą Panią Martą Barbasz-Sztajno odwiedziła Akademię Techniczno-Humanistyczną. Celem wyjścia było wzięcie udziału w konferencji „Młodzi na rynku pracy”. Uczestniczyło w niej prawie 600 uczniów szkół średnich i ostatnich klas szkół podstawowych. Wydarzenie otworzył Pan Jarosław Klimaszewski – Prezydent Miasta Bielska-Białej. Zorganizowane zostały dwa odrębne panele tematyczne. Ósmoklasiści wzięli udział w prezentacji projektu „Pewne Wybory” realizowanej w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Projekt ma za zadanie wspierać młodzież w wyborze szkoły średniej. Kolejnym punktem programu było wystąpienie na temat praw ucznia.