SP 32, DYREKTOR I NAUCZYCIELE ZGŁOSZENI DO WIELKIEGO PLEBISCYTU EDUKACYJNEGO!

19-10-2023 11:13 konkursy

Z nieukrywaną radością informujemy, że Nasza Szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego, którego organizatorem jest „Dziennik Zachodni”. Nominację do nagrody w Plebiscycie otrzymała także Pani Dyrektor Edyta Zaczek oraz nauczycielki: Pani Sabina Bysko, Pani Izabela Szczepanek oraz Pani Aurelia Woźniak. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już 24 października (we wtorek). Wszystkie informacje o akcji można znaleźć pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel.