Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SŁONECZNYCH WAKACJI!!!

24-06-2022 15:48 ogłoszenia

Drodzy Uczniowie! Za Wami kolejny rok wytężonej pracy. Serdecznie gratulujemy Wam osiągnięć w roku szkolnym 2021/2022. Dzisiaj jesteście bogatsi o nową wiedzę i umiejętności pomimo wszystkich trudności, jakie napotkaliście na swojej drodze. Z pewnością zasłużyliście na wakacyjny odpoczynek. Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji, obfitujących w niezapomniane przygody i najciekawsze podróże. A naszym Absolwentom życzymy powodzenia w szkole ponadpodstawowej! Mocno trzymamy za Was kciuki! Do życzeń dołączamy niespodziankę – film przygotowany przez uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy pod opieką Pani Aleksandry Jasińskiej i Pani Beaty Dudek.