SŁODKI CZWARTEK TUŻ, TUŻ!

28-02-2024 6:00 wolontariat

- 7c: 447,52 zł
- 2c: 354 zł
- 1c: 347,50 zł
- 7d: 225,50 zł
- 3c: 185 zł

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Przypominamy o nagrodach:

- klasy I-III – każda klasa, która dwukrotnie przyniesie co najmniej 2 ciasta do sprzedaży – wyjście z wychowawcą (poza dniem wycieczkowym);

- klasy IV-VIII – klasy, które zbiorą cztery najwyższe kwoty (w przeliczeniu na 1 ucznia) – wyjście z wychowawcą (poza dniem wycieczkowym);

- klasy I-VIII – każda klasa otrzymuje 50% zarobionej kwoty, 50% zasila konto Rady Rodziców.