RUSZYŁA LETNIA PÓŁKOLONIA W NASZEJ SZKOLE!

28-06-2022 6:31 nasze zainteresowania

Za nami pierwszy dzień letniej półkolonii organizowanej w Naszej  Szkole. W poniedziałek jej półkolonii brali udział w warsztatach kreatywnych w restauracji „Trzy miotły”. Dzieci samodzielnie odlewały tam różdżki z wosku oraz miały okazję spróbowania magicznych eliksirów, a wszystko to w scenerii wprost z Harry’ego Pottera. Oprócz tego aktywnie spędziły czas na zabawie z rówieśnikami m.in. na placu zabaw „Szósty zmysł”. W następnych dniach na uczestników czekają kolejne atrakcje, a mianowicie zajęcia w krytej pływalni, w sali zabaw Fikołki czy w parku trampolin, a także wyjście do kina. Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.