REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ!
Nasza Szkoła odpowiedziała na zaproszenie Minister Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej i wzięła udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”. W piątek (9 listopada) o godz. 11.11 – w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę – odśpiewaliśmy wspólnie cztery zwrotki hymnu narodowego. Efekt prezentujemy w postaci filmu. Zachęcamy do jego obejrzenia!






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...