Przejdź do treści Przejdź do menu

PRZYWITALIŚMY NOWY ROK SZKOLNY!!!

01-09-2021 16:37 imprezy i uroczystości

Uwaga, uwaga!!! Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty! Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowaliśmy z uroczystej akademii, natomiast uczniowie klas II-VIII o różnych godzinach spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie przeprowadzona została pogadanka o bezpiecznej drodze do szkoły i z powrotem oraz przedstawione zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące COVID-19. Szczególnie ciepło zostali przyjęci nasi pierwszoklasiści, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją. Spotkali się oni w szkolnej auli z nowym wychowawcą oraz Panią Dyrektor Edytą Zaczek i Panem Wicedyrektorem Grzegorzem Wójtowiczem. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy. Uczniom SP 32 im. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej życzymy samych sukcesów, ich rodzicom – jak najwięcej radości ze swoich pociech, a nauczycielom – cierpliwości i powodzenia w nowym roku szkolnym!