PRZYPOMINAMY O ZBIÓRCE MAKULATURY!

15-11-2021 5:41 wolontariat

Od 15 do 19 listopada 2021 r. w Naszej Szkole zostanie przeprowadzana jesienna zbiórka makulatury! Paczki makulatury należy przynosić do budynku B (aula) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-20.00. Makulatura powinna być odpowiednio spakowana, żeby przy przenoszeniu się nie rozpadła. Proszę nie przynosić samej tektury/kartonów, ponieważ skup nie chce jej przyjmować. Proszę nie pakować makulatury w worki foliowe. Razem z makulaturą należy w portierni budynku B złożyć kartkę, na której należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz wagę makulatury. Za przyniesioną makulaturę uczniowie otrzymają dodatkowe punkty dodatnie z zachowania (1 pkt za 5 kg). Ponadto będzie prowadzona rywalizacja międzyoddziałowa. Klasa, która przyniesie najwięcej makulatury, otrzyma nagrodę pieniężną.