Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

W ostatnią środę na zajęciach z wychowawcą w auli budynku B odbyło się wydarzenie bez precedensu – zorganizowany został Przegląd Piosenki Turystycznej. Wzięli w nim udział uczniowie szóstych klas pod opieką swoich wychowawców. Obecni byli również: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz. Imprezę przygotował Pan Piotr Kuziemka. Wrażenie zrobiła już sama scenografia – wielkie sztuczne ognisko na środku pomieszczenia, wokół którego zgromadzili się wszyscy uczestnicy spotkania. Pan Kuziemka opowiadał o historii wspomnianego gatunku muzycznego, grał na wielu instrumentach i zachęcał do wspólnego śpiewania tak skutecznie, że niektórzy uczniowie odważyli się nawet na występy w duecie czy solo. I wypadli naprawdę znakomicie! Mamy nadzieję, że ta wspaniała impreza na stałe wpisze się do szkolnego kalendarza!