PROSIMY O GŁOSY DLA NASZYCH UCZENNIC!

25-04-2022 15:07 konkursy

Uczennice klasy ósmej Naszej Szkoły, w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Akademia Dojrzewania Lactacyd, przystąpiły do konkursu „Cycle. Moja apka”. Na zajęciach wychowania do życia w rodzinie, ale również po lekcjach pracowały nad zadaniem konkursowym, którym było wykonanie lapbooka przedstawiającego ich pomysł na dodatek do istniejącej aplikacji „Cycle”. Aby praca konkursowa mogła trafić pod obrady jury, a tym samym, by dziewczęta i Nasza Szkoła miały szansę rywalizować o cenne nagrody, bardzo prosimy o oddawanie głosów pod linkiem: https://akademia-dojrzewania.pl/artykuly/szkoly/cycle-moja-apka-konkurs. Praca naszych koleżanek ma numer 23. Głosowanie trwa od 25 kwietnia do 20 maja.