Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

04-03-2022 5:00 organizacja

W mijającym tygodniu najstarsi uczniowie Naszej Szkoły przystąpili do próbnego egzaminu. Ósmoklasiści we wtorek zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, w środę – z matematyki, natomiast w czwartek – z języka obcego nowożytnego. Wydarzenie służyło zdiagnozowaniu poziomu wiedzy i umiejętności uczniów, ale także przećwiczeniu kodowania prac, przenoszenia odpowiedzi na kartę oraz odpowiedniego zaplanowania pracy w czasie. Właściwe egzaminy pod koniec maja, ale już teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!