POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW!

28-12-2023 7:06 konkursy

18 grudnia 2023 r. w Naszej Szkole odbył się konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Rywalizowały ze sobą oddziały w budynku A i w budynku B. Wszystkie pomieszczenia zostały pięknie udekorowane, jednak komisja w składzie: Pani Alicja Sroka oraz Maja Gruszka, Wojciech Abratański i Lena Orkisz (przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego) wyłoniła zwycięzców. I tak w budynku A III miejsce otrzymała klasa 3b , II miejsce zajęła klasa 2a, natomiast wygrała klasa 3c. Wyróżnienia otrzymały klasy: 1d i 4b. W budynku B brąz otrzymała klasa 6a, srebro – klasa 8b, a złoto w tym roku wywalczyła klasa 7d. Wyróżnienie otrzymała klasa 5b. Wymienione oddziały otrzymały dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!