Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

PONAD 190 TALENCIAK脫W! 馃檶馃馃槈

13-09-2024 20:56 og艂oszenia

Rozpocz臋cie jest kluczem do dzia艂ania.

Po kilku dniach od rozpocz臋cia zbiórki kuponów w akcji Lidla na koncie mamy ju偶 ponad 190 TALENCIAKÓW. Serdecznie dzi臋kujemy za wszystkie i prosimy o wi臋cej! Atrakcyjne nagrody czekaj膮!

Jak to zrobi膰?

1. Zrób zakupy w LIDLU za min. 50 z艂 (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc).

2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA.

3. Przeka偶 TALENCIAKA Naszej Szkole: wrzu膰 go do specjalnego pude艂ka przy dy偶urce w budynku A i B Naszej Szko艂y albo zeskanuj kod QR.

#Szko艂yPe艂neTalentów3