POMÓŻMY ALANOWI!!!

25-02-2020 9:37 wolontariat

W środę i w czwartek (26 i 27 lutego) na terenie Naszej Szkoły zostanie przeprowadzona zbiórka dla Alana Mikołajczyka - ucznia klasy 7c. W tych dniach uczniowie klas 7 i 8 w czasie przerw międzylekcyjnych na szkolnych korytarzach obu budynków oraz w „Strefie dla rodzica” w budynku A (od godz. 7.30) zbierać będą środki pieniężne do specjalnych skarbonek Fundacji Iskierka. Całość funduszy zgromadzonych w trakcie zbiórki przeznaczona będzie na wsparcie leczenia i rehabilitację Alana.

We wrześniu 2017 r. u Alana zdiagnozowano rozległy guz kości biodrowej - Mięsak Ewinga. Alan rozpoczął chemioterapię. Okazało się też, że guz dał przerzuty do płuc. Choć nieznany jest koniec leczenia, chłopiec dzielnie walczy z chorobą.

Adres strony:

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji! Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu