PODZIĘKOWANIE OD RADY OSIEDLA GÓRNE PRZEDMIEŚCIE

06-10-2024 21:39 wolontariat

Nasza Szkoła otrzymała podziękowanie od Rady Osiedla Górne Przedmieście za zaangażowanie w zbiórkę na rzecz powodzian.

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel o pomoc dla poszkodowanych w powodzi i włączyli się w zbiórkę. Dzięki Wam udało się zgromadzić niezbędne rzeczy, takie jak mocne worki na śmieci, środki czystości, wodę mineralną, żywność oraz wiele innych artykułów, które będą ogromnym wsparciem dla osób dotkniętych tą tragedią. Każdy przyniesiony produkt to realna pomoc w odbudowie zniszczonych domów i powrocie do normalnego życia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie serca i gotowość do działania.