PODZIĘKOWANIE OD RADY OSIEDLA
27-05-2024 6:26
wolontariat
Nasza Szkoła otrzymała podziękowanie od Rady Osiedla Wapienica za zaangażowanie w akcję wspólnego sprzątania osiedla podczas Dnia Ziemi. Cieszymy się, że możemy brać udział w tak potrzebnych i pożytecznych inicjatywach.






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...