PODZIĘKOWANIA OD MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

26-11-2021 5:00 imprezy i uroczystości

Prezentujemy treść podziękowań, jakie otrzymała Nasza Szkoła za udział w akcji „Szkoła do hymnu”.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz ponad 260 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami! W załączeniu przekazuję pamiątkowy dyplom. Zachęcam Państwa do zapoznania się z komunikatem podsumowującym akcję. Znajdą go Państwo na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/prawie-21-tys-zgloszen-do-akcji-szkola-do-hymnu--wielki-final-inicjatywy-mein.

Anna Ostrowska
Ministerstwo Edukacji i Nauki