PODSUMOWANIE KONKURSU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Dzisiaj w szkolnej auli budynku B odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. Wzięli w nim udział uczniowie klas 4-7. Poszczególne utwory zostały opracowane na lekcjach muzyki pod kierunkiem Pani Iwony Nowak oraz Pana Piotra Kuziemki, natomiast dzisiaj mogliśmy obejrzeć i przede wszystkim usłyszeć efekty wielotygodniowych przygotowań. Jury w składzie: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie występy charakteryzowały się kreatywnością, zaangażowaniem i przede wszystkim świetnym wykonaniem pieśni. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany i niezwykle wysoki, dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkie występujące oddziały.

I miejsce: 4d, 4a, 5c, 6a, 6d, 7b
II miejsce: 5b, 4c, 6b, 6c