PODIUM DLA PIŁKARSKIEJ DRUŻYNY SP 32!

20-05-2019 20:25 sport

Dnia 7 maja 2019 r. reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w finałach piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży organizowanych przez Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej. Nasza drużyna rozegrała trzy mecze, w wyniku których zajęła znakomite 2. miejsce! Uległa jedynie szkole SMS BTS "Rekord". To kolejny niesamowity sukces uczniów SP 32, który potwierdza najwyższą formę sportową naszych zawodników i wielką determinację w dążeniu do osiągania sukcesów. Drużynę do zawodów przygotował Pan Piotr Nowak. Gratulujemy!