POBIEGNIJMY DLA ALANA!

01-10-2018 17:11 wolontariat

Dyrekcja oraz nauczyciele SP 32 serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w biegu charytatywnym! Pobiegniemy dla 12-letniego Alana – ucznia Naszej Szkoły. Spotykamy się w niedzielę (7 października) obok Karczmy pod Zaporą w Wapienicy. Start Biegu Głównego (dystans ok. 10 km) przewidziany jest na godzinę 11:00, kilkanaście minut później odbędzie się również Bieg Rodzinny na dystansie około 2,5 km. Po zakończeniu biegu w planie ciepły posiłek, a na najmłodszych uczestników czekają liczne atrakcje i niespodzianki. Każda forma pokonania trasy jest możliwa: bieg, marsz, nordic walking. Uczestnicy biegu, zamiast wpisowego, będą mogli wrzucać dowolne kwoty do specjalnych skarbonek Fundacji Iskierka i w ten sposób wesprzeć Alana. Całość funduszy zgromadzonych w trakcie biegu przeznaczona będzie na wsparcie leczenia klinicznego i rehabilitację chłopca. Zapisy przyjmowane są poprzez stronę internetową do piątku. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Od soboty (6 października) zapisy możliwe tylko w dniu biegu w biurze biegu. Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzinami.