PLAY WITH ENGLISH – PLAY IN ENGLISH!

24-05-2024 6:04 nasze zainteresowania

21 maja uczniowie klas 1a, 1c oraz 1d spotkali się w auli budynku A, aby wykonać ostatnie już zadanie w ramach projektu edukacyjnego „Play with English – Play in English”. Ogólnym celem projektu realizowanego w bieżącym roku szkolnym przez Panią Agnieszkę Krywult, Panią Aurelię Woźniak i Panią Martę Barbasz-Sztajno na lekcjach języka angielskiego są różnorodne kreatywne i twórcze działania, w których dzieci są uczestnikami procesu edukacyjnego, a nie tylko jego odbiorcami. Zadanie majowe polegało na wzajemnym poznaniu się uczestników projektu z różnych klas. Podczas spotkania uczniowie klas pierwszych komunikowali się w języku angielskim, zadając i odpowiadając na pytania o imię oraz różne umiejętności. Dzieci były bardzo zadowolone z możliwości poznania nowych kolegów i użycia języka angielskiego w rozmowie.