PLAY WITH ENGLISH-PLAY IN ENGLISH

01-10-2021 5:00 nasze zainteresowania

1 października rusza w Naszej Szkole realizacja projektu edukacyjnego „Play with English-Play in English” dedykowanego uczniom klas I-III. Jego głównym celem jest rozwijanie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim, ale również doskonalenie umiejętności planowania pracy, logicznego myślenia, koncentracji i współpracy. Zadania projektowe będą realizowane w ramach zajęć języka angielskiego do maja – co najmniej raz w miesiącu.