OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „TAK. POMAGAM!”

W dniach 8-9 marca uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce żywności. Przedsięwzięcie przeprowadzono we współpracy z parafialnym zespołem Caritas oraz dzięki uprzejmości sklepu Biedronka. Wolontariusze swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że nie jest im obojętny los osób z Wapienicy potrzebujących pomocy. Udział w akcjach charytatywnych uczy wrażliwości na potrzeby innych oraz rozwija uczucie empatii. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę za okazane serce i poświęcony czas.