OBCHODY ŚWIĘTA NARODOWEGO TRZECIEGO MAJA

29-04-2023 7:00 imprezy i uroczystości
W tym tygodniu w Naszej Szkole obchodziliśmy Święto Narodowe Trzeciego Maja. W salach lekcyjnych powstały tematyczne gazetki ścienne, natomiast w auli w środę i w piątek odbyły się uroczyste akademie. W budynku A część artystyczną przygotowały klasy 4a i 4c pod opieką Pani Doroty Rybińskiej i Pani Izabeli Paruzel. Natomiast w budynku B przedstawienie zorganizowała klasa 5c pod kierunkiem Pani Barbary Beruś-Kluki. Oprawą muzyczną obu akademii zajęła się Pani Iwona Nowak. Dzięki występom młodych artystów poznaliśmy okoliczności powstania pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji. Spotkanie uświetniło odśpiewanie hymnu państwowego. W tych dniach wszyscy uczniowie zadbali także o strój odświętny. Podczas akademii obecni byli również: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz.