OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

12-10-2024 21:15 imprezy i uroczystości

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole zostały rozłożone na dwa dni. 8 października, podczas zajęć z wychowawcą, klasy obejrzały akademię online przygotowaną przez uczniów klas 6a i 6b pod kierunkiem wychowawczyń, pani Doroty Rybińskiej oraz pani Sabiny Bysko.

Następnie, 10 października, odbyła się uroczysta akademia z tej samej okazji, podczas której zorganizowano wyjątkowe wydarzenie artystyczne.

W budynku A uczniowie klasy 3b, pod opieką swojej wychowawczyni, pani Katarzyny Włodek, zaprezentowali wzruszające i pełne humoru przedstawienie, które spotkało się z entuzjazmem widzów.

W uroczystości uczestniczyli również ważni goście, w tym dyrektor Tomasz Kowalik, wicedyrektor Katarzyna Kanik-Dendys oraz wicedyrektor Joanna Rozmus-Cader. Z dumą obserwowali oni występy młodych artystów. Cała część artystyczna została nagrodzona gromkimi brawami, co stanowiło wyraz uznania dla zaangażowania i talentu uczniów. Jak co roku, Dzień Edukacji Narodowej stał się nie tylko okazją do docenienia pracy nauczycieli, ale także do podkreślenia talentów naszych uczniów.