O BEZPIECZEŃSTWIE Z PANEM DZIELNICOWYM

09-09-2019 19:04 profilaktyka i wychowanie

Dzisiaj w szkolnej auli budynku A odbyło się spotkanie uczniów klas 1-5 z Panem Marcinem Adamczykiem – dzielnicowym. Na początku Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz przedstawił gościa i zaprezentował cel jego wizyty w Naszej Szkole. Potem uczniowie wysłuchali opowieści o trudnej pracy policjanta. Głównym tematem prelekcji były jednak zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły i z powrotem. Dzieci chętnie zadawały pytania i bezbłędnie odpowiadały na te formułowane przez policjanta. Dodatkowo każdy pierwszoklasista otrzymał kolorową książeczkę pt. „Bezpiecznie – to znaczy jak?”. W podziękowaniu za poświęcony czas Pan Marcin Adamczyk otrzymał od dzieci piękną kartę okolicznościową.