NOWOŚCI W KĄCIKU ZDROWIA!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już niebawem zima zawita do nas na dobre. W naszym „kąciku zdrowia” na szkolnej stronie internetowej opublikowaliśmy ciekawe materiały. Jak zadbać o formę w grudniu? Co i jak jeść w czasie świąt, aby czuć się dobrze? Czy w ogóle zdrowe jedzenie na święta jest możliwe? Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, zapraszamy do naszej zakładki: https://www.sp32bb.pl/kacik-zdrowia. Tam również znajdziecie przepisy na zdrowe i lekkie potrawy. Zapraszamy!