NOWE MONITORY INTERAKTYWNE!

18-12-2021 5:38 organizacja

Nie dość, że Nasza Szkoła dysponuje już 26 tablicami multimedialnymi z rzutnikiem, to w mijającym tygodniu w salach: 41, 45 i 47 budynku A zainstalowane zostały trzy ogromne monitory interaktywne. Zostały one dotowane w ramach projektu „Aktywna Tablica 2021”, do którego przystąpiła Nasza Szkoła! To rządowy program, którego celem jest rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji (tak uczniów, jak i nauczycieli) z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Mówiąc prościej, to dofinansowanie na modernizację szkół i innych stanowisk nauczycielskich pod kątem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.