JULKA I ROBERT W FINALE WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

17-12-2021 15:57 konkursy

W listopadzie w Naszej Szkole przeprowadzony został II etap Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego (organizator - Śląski Kurator Oświaty). Miło nam zakomunikować, że do ostatniego, III etapu (wojewódzkiego) awansowali:

- z geografii: Julia Ślusarczyk i Robert Zera (opiekun: Pan Marcelin Makowski);

- z chemii: Julia Ślusarczyk (opiekun: Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak).

Finały wojewódzkie obu konkursów już w marcu. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i mocno trzymamy kciuki za powodzenie!