Przejdź do treści Przejdź do menu

"NAUKA ZDALNA" NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

27-03-2020 11:27 organizacja

Specjalnie dla Uczniów i Rodziców na naszej szkolnej stronie internetowej utworzyliśmy zakładkę „NAUKA ZDALNA”. W każdy piątek publikować będziemy w niej nowe informacje przydatne w sytuacji kształcenia na odległość. Szczególnie polecamy działy: „Propozycje zabaw nauczycieli świetlicy”, „Rekomendacje bibliotekarzy”, „Porady pedagoga i psychologa” oraz „Wskazówki logopedy”. Oprócz tego w zakładce znalazły się zasady kształcenia na odległość, informacje dotyczące sposobów komunikacji, ciekawych stron edukacyjnych, zasad motywowania do nauki, miejsca do nauki, bezpieczeństwa w sieci, a także samego planowania nauki. Mamy nadzieję, że materiały przygotowywane przez nas okażą się przydatne dla Uczniów oraz ich Rodziców.