Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE SUKCESY W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

26-01-2023 10:13 konkursy

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie Naszej Szkoły zajęli wysokie lokaty w Międzyszkolnym Konkursie Świątecznym z Języka Angielskiego pt. „Christmas”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej. W kategorii klas 1-3 drugie miejsce zajęła Lena Dudek z klasy 2c, a trzecie miejsce przypadło Martynie Lis z klasy 3b. Wyróżniona została praca Zuzanny Zatorskiej z klasy 3c. W kategorii klas starszych zwyciężyła Emilia Smyczyńska z klasy 8b, natomiast Michał Smyczyński z klasy 6c uplasował się na trzecim miejscu. Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Aurelia Woźniak i Pani Agnieszka Krywult.