Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE PASJE – ZOFIA ROMIK

W naszym stałym cyklu tym razem prezentujemy pasję uczennicy klasy 4a – Zofii Romik, która jest bardzo aktywną dziewczynką. Lubi jeździć na nartach, rowerze i rolkach. Od roku uczęszcza także na zajęcia tenisa, które bardzo lubi. Ale największą jej pasją jest pływanie. Tę dyscyplinę sportu uprawia już od kilku lat i bardzo dobrze sobie radzi. W szybkim tempie opanowała większość stylów pływackich, ale najchętniej pływa stylem grzbietowym. Sport ten daje dziewczynce dużo satysfakcji. Zachęcamy wszystkich do uprawiania tej dyscypliny!