Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE PASJE - ESTERA CZARNIK

25-05-2023 5:54 nasze zainteresowania

Powracamy do naszego cyklu, w którym prezentujemy ciekawe zainteresowania naszych uczniów. Tym razem przedstawiamy pasję Estery Czarnik – uczennicy klasy 6c. Dziewczynka ma 13 lat i od 8. roku życia trenuje gimnastykę artystyczną w klubie SGAiS „Pasja” w Bielsku-Białej. Jak sama przyznaje, spełnia się w tym w 100%, mimo że ten sport wymaga od niej dużo wysiłku i dyscypliny. Żeby coś osiągnąć we wspomnianej dyscyplinie, trzeba dużo, ale to dużo trenować. Jednak kiedy się coś osiągnie – można poczuć ogromną satysfakcję.