Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE PASJE – ALICJA WRONA

Najlepszym dowodem na to, że swoje pasje należy rozwijać już od najmłodszych lat, jest kolejna bohaterka naszego stałego cyklu o uczniowskich zainteresowaniach – Alicja Wrona z klasy 2b. Dziewczynka ma 9 lat, a jej pasją jest akrobatyka i taniec. Ala uwielbia spędzać czas na treningach, gdzie uczy się nowych figur i układów tanecznych. Akrobatyka pozwala jej rozwijać siłę, gibkość i koordynację, a także uczy wytrwałości i dyscypliny. Często ćwiczy w domu, wykonując różne skoki, przewroty i stanie na rękach. Taniec natomiast daje jej możliwość wyrażenia siebie poprzez ruch i muzykę. Najbardziej lubi tańczyć do dynamicznych i radosnych utworów, a jej ulubionym stylem jest dancehall i jazz. Każdy występ na scenie to dla niej wielkie przeżycie, ale zarazem satysfakcja i nowe doświadczenia.