Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZA ŚWIETLICA PRZYSTĘPUJE DO EKORYWALIZACJI!

Miło nam poinformować, że nasza świetlica została zakwalifikowana do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Ekologicznej #rePETujemy. Celem tego programu jest wzmocnienie świadomości ekologicznej i osobistej odpowiedzialności za środowisko naturalne najmłodszych dzieci, pogłębienie ich wiedzy, umiejętności i postaw prośrodowiskowych. Uczestnicy programu będą w trakcie roku szkolnego realizowali ekowyzwania na podstawie materiałów edukacyjnych udostępnionych przez organizatora. Grupy tworzące w ramach wyzwań najciekawsze prace będą otrzymywały wyjątkowe nagrody. Warunkiem przystąpienia do programu było przygotowanie pracy kwalifikacyjnej w formie prezentacji „Jak dbać o środowisko?”. Spośród prac nadesłanych z całej Polski jury wybrało 20 najlepszych, wśród których znalazła się prezentacja w formie krótkiego przedstawienia przygotowana przez dzieci z naszej świetlicy pod kierunkiem Pani Iwony Haręży-Lorek, Pani Beaty Dudek i Pani Marioli Plazy-Panewki.

Warto dodać, że filmik kwalifikacyjny był nagrywany przy użyciu statywu gimbal DJI OM 5 zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, który jest największym w historii wsparciem dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości