NASI WSPANIALI MISTRZOWIE!!!

30-09-2022 13:07 konkursy sport

Reprezentacja uczniów Naszej Szkoły w brawurowym stylu pokonała konkurencję w meczach finałowych Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów klas IV-VI! Turniej zorganizowany został z inicjatywy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Bielska-Białej pod patronatem i o Puchar Prezydenta Miasta. Mecze eliminacyjne i sam finał rozegrane zostały na terenie Naszej Szkoły. Podczas zawodów obecni byli m.in. Radni Rady Miejskiej: Pan Piotr Kochowski, Pan Roman Matyja, Pan Maksymilian Pryga, przedstawiciel Wydziału Edukacji i Sportu Pan Arkadiusz Dunat, przedstawiciel Rady Osiedla Wapienica Pan Zbigniew Mamorski oraz Dyrektor SP 32 Pani Edyta Zaczek.

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Miłosz Polański, Jakub Górniok, Wiktor Wrona, Sebastian Marek, Piotr Kubica, Bartłomiej Konieczny, Krzysztof Ryszka, Krzysztof Zając i Michał Smyczyński. Królem strzelców został Wiktor Wrona, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Krzysztof Ryszka. Opiekunem naszej drużyny była Pani Anna Wojtyczka. Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!