Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASI PIŁKARZE – NAJLEPSI W BIELSKU-BIAŁEJ!!!

18-05-2024 8:15 konkursy sport

17 maja uczniowie Naszej Szkoły zostali zwycięzcami turnieju piłki nożnej chłopców zorganizowanego przez Sport Szkolny Bielsko-Biała w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci. Oznacza to, że reprezentacja SP 32 jest najlepsza w mieście i tym samym awansowała do rozgrywek rejonowych, które już w najbliższy poniedziałek. Drużynę, w skład której weszli: Miłosz Polański, Wiktor Wrona, Sebastian Marek, Sebastian Borek, Piotr Kubica, Kacper Then, Jakub Górniok, Mikołaj Demianów, Oskar Czuba, Szymon Klus i Adam Wiencek, przygotowała Pani Anna Wojtyczka. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie sportowych zmagań!