MAMY TO! NAJLEPSI W MIEŚCIE!

06-10-2023 15:39 konkursy sport

Reprezentacja uczniów Naszej Szkoły w brawurowym stylu pokonała konkurencję w meczach finałowych Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów klas IV-VI! Turniej zorganizowany został z inicjatywy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Bielska-Białej pod patronatem i o Puchar Prezydenta Miasta. Mecze eliminacyjne rozegrane zostały w SP 32, SP 37, SP 38 oraz w hali sportowej przy ul. Bratków, natomiast sam finał odbył się na terenie Naszej Szkoły. Podczas zawodów obecni byli m.in. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Karol Markowski, Radni Rady Miejskiej: Pan Piotr Kochowski i Pan Roman Matyja oraz Dyrektor SP 32 Pani Edyta Zaczek.

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Jakub Górniok, Wiktor Wrona, Miłosz Polański, Sebastian Marek, Piotr Kubica, Mikołaj Demianów, Szymon Klus i Sebastian Borek. Opiekunem reprezentacji była Pani Anna Wojtyczka. Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

Oto wyniki rywalizacji:

1. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego
2. miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego MM SPORT
3. miejsce Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły
4. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza

Najlepszy zawodnik: Miłosz Polański z SP 32
Najlepszy bramkarz: Maksymilian Makowski z SP 13
Najlepszy strzelec: Leon Rodzeń z SMS MMSPORT oraz Tomasz Pokrzywa z SP 13

W turnieju wzięło udział aż 18 drużyn (w tym 8 ze szkół prywatnych). Nagrody ufundował Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa.