MAAAAAAMY TOOOOO!

20-05-2023 14:00 konkursy

Nasz ul – praca plastyczna przygotowana przed wychowanków świetlicy pod kierunkiem Pani Marioli Plazy-Panewki, Pani Beaty Dudek i Pani Iwony Haręży-Lorek zdobyła najwięcej polubień w konkursie „Wesołe Dni Pszczoły” i tym samym zwyciężyła w głosowaniu internautów! Nie byłoby to możliwe bez OGROMNEGO zaangażowania całej lokalnej społeczności: Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników Naszej Szkoły oraz wszystkich zaprzyjaźnionych Organizacji i Instytucji. DZIĘKUJEMY!!! Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że możemy liczyć na Państwa ogromne wsparcie! Punkty zdobyte w głosowaniu internetowym stanowić będą 49% wartości wszystkich punktów i pozostaną sugestią dla Komisji Konkursowej. Głosy Komisji stanowić będą 51% wartości przyznanych punktów. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 maja 2023 r. do godziny 19:00 na profilu Facebook Centrum Handlowego Sarni Stok. Trzymajcie kciuki!