LAUREATKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Nadia Hornik (6c) i Julia Madzia (7b) zostały laureatkami XV Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Klas Szkół Podstawowych organizowanego przez SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner.
Nadia H. zajęła 1 miejsce w grupie dla klas 5-6
Julia M. zajęła 3 miejsce w grupie dla klas 7-8






WYCIECZKA KLASY IB i IC
WYCIECZKA KLASY VII D
DZIEŃ DZIECKA W KICZYCACH!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE