LAUREACI "ŚWIETLIKA"!!!

01-12-2020 17:06 konkursy
Miło nam zakomunikować o tradycyjnych już sukcesach uczniów Naszej Szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Do rywalizacji w całym kraju przystąpiło ponad 50 000 uczniów, którzy wcześniej musieli przygotować się nie tylko z wiedzy przyrodniczej, ale także wykonać szereg konkursowych doświadczeń. Koordynatorem konkursu był Pan Marcelin Makowski, a uczniów - zwycięzców przygotowali: Pani Renata Małysz, Pani Urszula Ficoń, Pani Łucja Dendys, Pani Katarzyna Włodek, Pani Jolanta Telec, Pani Małgorzata Różewicz-Dubiel, Pani Marcelina Piechota, Pani Sabina Bysko, Pan Marcelin Makowski.
W tegorocznej edycji nagrodę główną zdobyli: Adam Jasiński (3d) i Julia Ślusarczyk (7c). Nagrodę przyznano: Szymonowi Milerowi (2a) i Szymonowi Ślusarczykowi (4a). Ponadto wyróżnienia otrzymali: Miron Hordziejewicz (2b), Martyna Szkorupa (2d), Franciszek Woltman (2a), Sebastian Marek (3d), Alicja Telec (3a), Magdalena Grzesiowska (4a), Katarzyna Halama (4d) oraz Malwina Pawlusiak (5b). Serdecznie gratulujemy!